Я хочу тут работать

Про компанію

ЛЮКСОПТИКА – найбільша мережа оптик в Україні, справжній супермаркет окулярів на будь-який смак та ціну.

Ми любимо окуляри та людей в окулярах, ми любимо все, що пов’язано із здоров’ям та красою ваших очей. Вже 25 років ми з любов’ю даруємо кожному можливість бачити світ у всіх його барвах, віднайти власний стиль і навіть стати трішки щасливішим.

Сьогодні Люксоптика – це понад 170 магазинів-оптик по всій країні. Саме тут можна отримати консультацію лікаря, пройти діагностику зору, замовити лінзи або окуляри за рецептом, перевірити зір дитині або купити найкрутіші в світі брендові окуляри.

Наша команда

Наша потужна команда – то наш найбільший скарб. Кожен виконує важливу місію – піклується про ваш зір та зір ваших близьких. Ми любимо, те що ми робимо – і це нас об’єднує!

У своїй команді будемо раді і досвідченим співробітникам і тим, хто тільки починає свій шлях по кар'єрних сходах. Ми навчимо, побудуємо план розвитку, замотивуємо, надихнемо, надамо підтримку та турботу.

Люксоптика завжди:

Офіційне працевлаштування

Своєчасна та гідна
заробітна плата

Додаткові бонуси
і винагороди

Спеціалізоване і бізнес-навчання

Професійні, кар'єрні розвиток і визнання

Комфортні умови роботи

Станьте частиною нашого світу – світу любові, турботи про здоров’я та красу очей!

Послуги компаній холдингу

  • Прийом лікаря-офтальмолога, рекомендації по корегуванню зору; працюють спеціалізовані дитячі оптики; діагностика зору проводиться на високоякісному обладнанні виробництва Японії та Німеччини
  • Широкий вибір лінз для контактного коригування зору і оптичних лінз перевірених виробників (Rodenstock, Essilor, Seiko, Nikon та ін.)
  • Fashion-пропозиція сонцезахисних окулярів і оправ відомих брендів (Chrome Hearts, Chanel, Tom Ford, Cartier, Blake Kwahara, Mykita, Gucci та ін.)

У 2018 році запрацювало власне виробництво оптичних лінз – Lenti Pro. Це перша в Україні лабораторія з повним циклом виготовлення рецептурних лінз різного типу та складності. Конкурентна пропозиція українського виробництва лояльно прийнята споживачем та галузевими фахівцями.

У 2016 році стартував особливий соціальний проект – «Здоровий зір». Проект, який покликаний виявити погіршення зору та сформувати у населення України культуру відповідального ставлення до здоров'я очей. Щоденно безкоштовно перевірити зір можуть українські школярі, представники різних українських компаній та будь-яка людина, яка скористається послугою мобільної перевірки зору у спеціально обладнаному автомобілі Люксоптика.

Участь компаній холдингу в масштабних маркетингових заходах робить нас знайомими багатьом українцям різного віку та вподобань.

Вакансии компании «ЛЮКСОПТИКА» 

Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.